.

תושבת הדרום?

עד הקיץ הקרוב תהיי מאמנת. ובמחיר מציאה.

 

בשורת השנה לנשות הדרום! 

זה בא עד אלייך – ובחצי המחיר. החודש הזה את יוצאת לאור עם חלומותייך.

 

את מייחלת להתפתחות אישית אך פוחדת מהמחירים? 

עברת כמה עשורים בחייך ואת מרגישה שאת לא בכיוון הנכון?

תמיד עניין אותך התחום – אך קורס האימון היה רחוק ממך, ויקר?

 

 ההזדמנות לרכוש מקצוע משנה חיים באה עד לפתח ביתך.

הרשמי עכשיו לערב הכרות וקבלי במתנה את סדרת הטיפים באימון של רן שריד.

 

מכללת צא לאור- המקום שלך ללימודי אימון

הנטייה שלנו בחיים היא לפחד או להתייאש משינויים ומפריצות דרך. כולנו שבעי הבטחות כזב. כולנו התנסנו בדברים רבים ולא תמיד ראינו הצלחות. חלקנו חלם חלומות גדולים - והתרסק מול מציאות אחרת. תחושות אלו מוכרות בפרט למי שעומד באמצע החיים ומוקף מסגרות ואילוצים רבים. 

במכללת "צא לאור" מלמדים הכשרת מאמנים ובנוסף - בדגש של היצירתיות האישית המאובחנת שלך. במכללת "צא לאור" מתמחים באיבחון על פי הקואצ'ינג ומשלבים את המיומנות הזו עם היצירתיות וכושר ההמצאה שבכל אדם ומובילים את הלומד לאתר את הבשורה הכמוסה שנועד לתת לעולם. בשיטה מקצועית וייחודית מאבחנים את הייחודיות שלך ובונים את סיפור ההצלחה שמתאים לך לבשר לעולם. ממש ככה.

  

מה את הולכת לקבל בקורס "צא לאור"?

פגישה ממוקדת ומחודשת שלך עם כוחותייך, חלומותייך ויכולות ההגשמה שלך.

יכולת לנהל את עצמך הרבה יותר טוב ביום יום.

שיפור ושינוי בכל מעגלי החיים שלך: זוגיות ומשפחה, עבודה ופרנסה, התפתחות אישית, פנימית, חברים וקהילה. 

יכולת מיטבית לצאת לאור עם סיפור הבשורה שלך לעולם

מקצוע האימון המעצים אותך ואת הסובבים אותך

הזדמנות להגשים חלומות שלך ושל אחרים

תעודת מאמן מוסמכת של המכללה

מהו אימון אישי? 

כבר למעלה מעשור הוכר מקצוע הקואצ'ינג בכל העולם כמקצוע הנפוץ והיעיל ביותר לקדם אנשים ולגרום להם לשינוי מיטבי עבורם ועבור סביבת חייהם. תהליך האימון מקדם מוטיבציה לשינוי, מטמיע תפיסת עולם דינמית ואימוץ חשיבה נכונה,ואופטימית, מאפיין את כוחות המתאמן וגם בונה עבורו תכנית פעולה פורצת דרך להצלחה יוצאת דופן בחיים. בקיצור, האימון נודע כיום בעולם שלנו כמקצוע הכי מועיל למי שרוצה שינוי טוב בחייו.

השפעת האימון ניכרת לטובה בכל תחומי החיים שלנו בכני אדם. כיום האימון מכוון לכל תחום במעגל החיים:

אימון אישי,

אימון לקבוצות,

אימון עסקי,

אימון זוגי,

אימון משפחתי,

אימון לבעלי הפרעות או מוגבלויות שונות, 

אימון לבריאות ולתזונה,

אימון לאנשי שירות,

לאנשי חינוך וטיפול

ועוד.

איך האימון האישי עובד?

האימון האישי מיועד להוביל אל הגשמת מטרות מתוך היכולות והכישורים הקיימים בידי המתאמן תוך התערבות ממוקדת וקצרת מועד המתמקדת בהקניית כלים וחיזוק תכונותיו של המתאמן. כמו כן, שיטה זו אינה מתעכבת על עברו של המתאמן אלא בכאן ועכשיו.

 

הנחת היסוד של האימון אודות אישיותנו היא חיובית: לאנשים יש יכולת מולדת לגדול ולהתפתח. תפקידו של המאמן הוא לא לייעץ, אלא לשתף פעולה באופן המאפשר למתאמן להגדיר בעצמו את צרכיו ומטרותיו. כמו כן, המאמן רואה את המתאמן כנושא באחריות לנקיטת הפעולות הדרושות להגשמת מטרותיו.

 

בתהליך האימון, נעשה שימוש בגישה חוקרת, המאמן שואף להגביר את היכולת של המתאמן לעצור, להרהר ולפתח מטרות מציאותיות יותר המבוססות על מודעות עצמית גבוהה יותר אודות הדרך שבה הוא חושב ומתנהג. באופן זה האימון האישי מפתח מיומנויות של פתרון בעיות עבור בעיות מעשיות מוגדרות ולמידה מתמדת, תוך ביצוע מעשי הסמוך תמיד לכל למידה.

 

 

פרטים אודות הקורס: 

במכללת "צא לאור" הלומדים עוברים גם תהליך הטמעת האימון ככלי אישי לעצמם, וגם ניתנת להם המיומנות להכשיר עצמם להיות מאמנים, זאת בתנאי שיעמדו בתנאי ההסמכה ותהליך הפרקטיקה.

 

משך הקורס הספציפי של מכללת "צא לאור" לנשות הדרום

תהליך הכשרת המאמנים "צא לאור" בנוי מ-15מפגשים אחת לשבוע. כל מפגש – ארבע שעות (5 שעות אקדמיות). סך הכול: כ- 75 שעות אקדמיות!

 

מקום וזמני הלימודים

הקורס יתקיים ביישוב יד בנימין במרכז קשת, שברח' הנחלים 9. ערב ההכרות לקורס יתקיים בעז"ה כבר בחודש הזה ביום שלישי י"ח שבט (14/2). הקורס עצמו יתחיל ביום שלישי שלאחריו כ"ה שבט (21/2). החל מתאריך זה יתקיימו עוד 14 מפגשים עוקבים  בערבי יום שלישי בין השעות 18:00 – 22:00. סה"כ משך הקורס: 15 שבועות. 

 

מחיר הקורס - מבצע בלעדי לנשות הדרום!

מחיר הקורס הינו חצי מחיר מקורס מקביל במרכז הארץ - 4500 ש"ח במקום 8000 ש"ח לתושבות הדרום. הנחה נוספת תינתן לכל מי שנרשמת לקורס בערב ההיכרות עצמו. 

 

אופן הלימוד ומטלות

חלק בלתי נפרד מייחודו של הקורס בכך שישנו דגש על קשר חם רציף וזמין עם הקהילה הלומדת. רן שריד בא מעולם החינוך והמגזר העסקי, בעל השקפה של אחריות ללומד. השיעורים מעוברים בגובה עיניים ועם יחס אישי. הקורס מכוון לקבוצה קטנה של 15 עד 40 משתתפים - וכך הלמידה אפקטיבית ויעילה. 

הלימוד מתאים לרוח היהודית - מבחינת קבוצת לימוד ייחודית לנשים בלבד, לימוד ברוח החסידות, בדגש על הקשבה, השתהות, הפנמה ושיח נעים.

לבוגרות הקורס תינתן תעודת מאמנת של בית הספר לאימון יצירתי ממוקד "צא לאור". התעודה מותנית וניתנת  למסיימי סטאז' הכולל תהליך אימון אישי של הלומד + דו"ח על מתאמנים שהוא אימן אימון שלם.

סילבוס - תוכן הקורס:

מפגש 1: מבוא לקואצ'ינג – שלמות המתאמן, דינמיות, וחשיבה - מהתוצאה אחורה

מפגש 2: מודל התקשורת האישית. כיצד אנו קולטים את העולם

מפגש 3: מיומנויות של ניהול שיחה וגישה חיובית מפתחת

מפגש 4: זיהוי יכולות אישיות. בניית אסטרטגיה אישית למתאמן

מפגש 5: זיהוי צרכים אישיים. מודל משולש הצרכים של "צא לאור"

מפגש 6: זיהוי תחומי חיים, זיהוי תחומי הפעילות ומה אני מוכר לעולם

מפגש 7: גיבוש מפה אישית. בניית זהות וערכים אישיים

מפגש 8: מבוא והכנה ללב האימון – שער לחזון

מפגש 9: כתיבת חזון

מפגש 10: גזירת יעדים מהחזון. גיבוש מטרות

מפגש 11: כתיבת תכנית פעולה. פרויקט אישי

מפגש 12: התמודדות עם המחבלים בכל תהליך שינוי – זיהוי חסמים

מפגש 13: איתור מחשבות מעכבות והתמרתם

מפגש 14: תהליך האימון. ליווי התהליך וכלי בקרה.

מפגש 15: שיחת העצמת אנרגיה. סיכום ואינטגרציה

נעים להכיר

רן שריד

מייסד מכללת"צא לאור" ומרצה ראשי

 

רן שריד מוכר בציבור הדתי בזכות כמה מפעלי חינוך ותרבות ביניהם השתתפות בהקמת ישיבת ההסדר ברמת גן וייסוד רשת התרבות היהודית "דברי שיר" (ראה ערך עליו בויקיפדיה) מאז 2015 רן שריד מינף את עשייתו רבת השנים לתחום האימון. במהלך השנים למד הכשרת מאמנים וקואצ'ינג בבית הספר הגדול בארץ לאימון – איק"א, וממיסד השיטה, ראובן כ"ץ, זכרו לברכה, למד את מיומנות הדיוק והאבחון האישי בתהליך האימון. מאז העשיר ידיעותיו באימון, בעזרת לימוד והדרכה במספר בתי ספר לאימון.  במקביל, שריד מתמחה מאסטר בתחום ה-NLP, שיטה המקבילה לאימון האישי הקלאסי.

בשנים לאחר הכשרתו, לצד עבודתו כמאמן אישי, הוביל מהלכים שגרמו למאות מתעניינים להשקיע ולהתמחות במקצוע האימון. לצורך זה עבד בשיתוף פעולה שיווקי עם בית הספר לאימון "מאמנים לחיים בראשות גור גלון ואסף זולדן. כחלק מן המהלך היה ממייסדי בית הספר לאימון "תאמין" ומרצה בו. היה בעל טור על יסודות האימון בשבועון הפופולארי "קרוב אליך".  מהלכים אלו הקנו לו שם של אחד מהבולטים בעולם האימון במגזר הדתי. דמותו מזוהה כמי שיודע להמציא את עצמו מחדש וככזה הוא מעניק את תכונת היצירתיות וההתחדשות למתאמניו ותלמידיו.

הרשמי לערב המבוא

וקבלי חינם את חוברת הטיפים באימון של רן שריד

בהרשמה זו הינך מאשרת קבלת חומר פרסומי במייל וב SMS מחברת צא לאור

ביכולתך להפסיק לקבל מידע בכל רגע בלחיצה אחת על כפתור, פרטיך שמורים אתנו ולא נעביר אותם לאף גורם חיצוני

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.